Firma SUPERIOR powstała w 1992 roku i jako jedna z pierwszych w Polsce rozwinęła produkcję naturalnych stabilizatorów spożywczych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów i dostawców dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Siedziba SUPERIOR znajduje się w Olsztynie, a zakład produkcyjny oraz ośrodek badawczo – rozwojowy w Dobrym Mieście. Niezależni przedstawiciele reprezentują naszą firmę w kilkunastu krajach. Dbamy o specyficzne rynki i rozwój regionalnych produktów za pośrednictwem ośrodków aplikacyjnych w USA, Rosji, Ukrainie i na Białorusi.

Współpracując z naszymi partnerami stawiamy na skuteczność i lojalność. Naszym wspólnym celem jest opracowanie i wdrożenie produktów spełniających wymagania rynku oraz preferencje konsumentów. Pomagają nam w tym, wdrożone w firmie systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodne z wymaganiami normy PN-EN ISO 22000:2006. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów o unikatowej zastrzeżonej dla marki SUPERIOR jakości.

Pracujemy w starannie dobranym zespole, który wykorzystuje głęboką wiedzę naukową oraz doświadczenie praktyczne w technologii produktów spożywczych, w których systemy stabilizujące decydują o ich właściwej strukturze i konsystencji. W firmie SUPERIOR spotkają Państwo pracowników, którzy zawsze znajdą czas, by udzielić wyczerpujących informacji, a technolodzy pomogą dostosować dodatki stabilizujące do Państwa produktów.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Olsztynie, gdzie idee i pomysły wspólnie zrealizujemy w nowych projektach.

Dr inż. Józef Żuraw

Prezes Zarządu